Działalność

Nasza działalność

W tej sekcji przedstawiamy formy w jakich prowadzimy naszą działalność i podjęte aktywności. Mamy nadzieję, że każdy, kto przejrzy poszczególne podstrony zgodzi się z nami, że prowadzimy ciekawe życie i to, co robimy jest przydatne i przyjemne zarówno dla nas jak i dla wszystkich osób, które mają okazję trafić na nasze imprezy.

Właściwie prawie każdy może znaleźć coś dla siebie – od obejrzenia parady czy pokazów kawaleryjski, przez odwiedziny wystawy w muzeum lub udział w wykładach, a także aktywny udział w szkoleniach jeździeckich i strzeleckich czy rajdach konnych,  aż  po uczestnictwo w balach kawaleryjskich.

 To, co robimy sprawia nam dużo radości i przynosi wiele wzruszeń. Zdobywamy tez coraz więcej przyjaciół i systematycznie powiększamy stan osobowy naszego Stowarzyszenia.

Może Internauto zainteresujesz się tym, co robimy do tego stopnia, że do nas dołączysz… Chętnie powitamy Cię w naszym towarzystwie. Nie musisz nosić munduru czy jeździć konno. Wystarczy, że będziesz z nami. Zapraszamy!

Powrót na stronę główną: https://19pulkulanow.opole.pl/